Gordon Ryan zarobił mnóstwo pieniędzy dzięki BJJ

Gordon Ryan zarobił mnóstwo pieniędzy dzięki BJJ i wiedzą to wszyscy ci, którzy śledzą jego poczynania na mediach społecznościowych. Teraz mistrz sam oferuje sporą sumę zawodnikowi, który wyłoży 500 tysięcy dolarów na walkę z dwukrotnym mistrzem świata ADCC. I proszę! chętny się znalazł i jest nim multimedalista IBJJF, a także trzykrotny zwycięzca superfightów ADCC (2013, 2015 i 2017 rok), Andre Galvao. Wszyscy wiemy , że panowie mają pewien dawny spór między sobą, więc zestawienie to zapowiada się niezwykle interesująco.
Ryan zamieścił ofertę na swoim profilu na IG podkreślając na jakich zasadach walka miałaby się odbyć. Pojedynek ten miałby się rozegrać tylko o poddanie, w formule No-Gi i bez limitu czasowego.

Póki co jednak do żadnych większych negocjacji nie doszło ale cały świat czeka z niecierpliwością! . To znaczy, że na oficjalną decyzję co do tego, czy starcie będzie miało w ogóle miejsce, musimy poczekać aż do oficjalnego ogłoszenia . Na ten moment Ryan przygotowuje się do walki z Matheusem Dinizem, więc na pewno ujrzymy go już na początku października.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »