NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Glover Teixeira wskazał ostatnio gdzie chciałby stoczyć swoją pierwszą walkę w obronie tytułu.

Glover Teixeira na gali UFC 267 przez poddanie pokonał Jana Błachowicza i tym samym zdobył pas dywizji półciężkiej. Brazylijczyk wskazał ostatnio gdzie i kiedy chciałby stoczyć swoją pierwszą walkę w obronie tytułu.

 
 
Teixeira zdobył złoto UFC w wieku 42 lat, czym udowodnił, że wiek, to tylko liczba i niczego nie warunkuje. Pas zdobył w październiku i jak na razie nie spieszy mu się do powrotu do oktagonu. Mimo to już teraz myśli o obronie mistrzostwa i o tym, gdzie ten pojedynek miałby się odbyć:
 
Na pewno w Brazylii. Tak miało być. Tuż po walce z Błachowiczem powiedziałem, że w perfekcyjnej wersji byłby to maj. W maju jest planowana karta w Brazylii. Jest więc taka możliwość i to by była świetna sprawa.
Mistrz dodał:
 
Teraz chciałbym odpocząć, nacieszyć się tym momentem. To był trudny rok dla mnie, w 100 procentach skupiłem się na tej walce. Chcę odpocząć kilka miesięcy i wrócić do treningów na początku stycznia.
Teixeira aktualnie posiada ciąg sześciu zwycięstw, z których tylko jedna walka rozegrała się na pełnym dystansie. Oprócz Błachowicza Brazylijczyk poddał jeszcze: Thiago Santosa, Iona Cutelabę oraz Karla Robersona.
AI Chatbot Avatar