Frank Mir, będzie walczył na gołe pięści.

utworzone przez | Wrz 26, 2020 | Bare Knuckle | 0 komentarzy

Były mistrz UFC w kategorii ciężkiej, Frank Mir, będzie walczył na gołe pięści. Amerykanin dogadał się z organizacją Bare Knuckle FC. Jak na razie nie jest znana data jego debiutu w nowej formule walki.

Walki na gołe pięści zyskują na popularności już nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także Polsce. W krótkim czasie powstały w naszym kraju organizacje takie jak WOTORE, Gromda czy Krwawy Sport. Światową modę na ten sport zapoczątkowało jednak Bare Knuckle FC, aktualny lider w tej dyscyplinie.

BKFC zakontraktowało już kilka byłych gwiazd UFC, m.in. Artioma Łobowa, Antonio Silvę, Gabriela Gonzagę, Hectora Lombarda, a ostatnio nawet Paige VanZant . Teraz na pokład organizacji zarządzanej przez Davida Feldmana wkracza doświadczony Frank Mir.
O walkach Mira na gołe pięści poinformował portal “MMAFighting.com”. Były mistrz UFC jeszcze kilka miesięcy temu nawoływał do starcia w KSW z Mariuszem Pudzianowskim.

Mir zawodową karierę rozpoczął w 2001 roku. Trzy lata później pokonał Tima Sylvię i zdobył mistrzowski pas UFC w kategorii ciężkiej. W późniejszych latach jego wyższość w oktagonie musieli uznać m.in. Brock Lesnar, Mirko Filipović czy Antonio Silva. Ostatnio walczył w Bellatorze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This