Francis Ngannou znokautował Stipe Miocica

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]W głównej walce gali UFC 260 Francis Ngannou znokautował Stipe Miocica i został nowym mistrzem organizacji w kategorii ciężkiej. Pojedynek trwał niecałe sześć minut.

Pojedynek rozpoczął się spokojnie. Obaj podeszli do siebie z ogromnym szacunkiem, w związku z czym skupili się wyłącznie na pojedynczych uderzeniach i kopnięciach. Stipe Miocic w pewnym momencie spróbował sprowadzenia do parteru, jednak Francis Ngannou odpowiedział świetną obroną i serią uderzeń. Pod koniec pierwszej odsłony zawodnik z Kamerunu trafił wysokim kopnięciem.

Drugą rundę bardzo dobrze rozpoczął Francis Ngannou, który szybko posłał rywala na deski. Stipe Miocic zdołał wstać, jednak Kameruńczyk przeszedł do zdecydowanej ofensywy i po raz kolejny trafił przeciwnika, brutalnie go nokautując.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »