Francis Ngannou, zareagował na zwycięstwo brata Kamaru Usmana, Mohammeda.

Mohammed Usman znokautował Zaca Paugę na UFC Vegas 59 dzisiejszej nocy i został zwycięzcą 30. edycji programu TUF. Zawodnik kategorii ciężkiej brutalnym lewym sierpowym odprawił rywala w finałowym pojedynku. Na skończenie walki w jego wykonaniu zareagował sam mistrz królewskiej dywizji, Francis Ngannou.

-,,Pojawił się dzisiaj nowy pretendent w kategorii ciężkiej i osobiście, nie chcę mieć z nim do czynienia. (śmiech) Gratulacje bracie!”

Usman (8-2 MMA) to młodszy brat Kamaru Usmana, mistrza kategorii półśredniej UFC. W przeszłości występował w takich organizacjach jak PFL czy Titan FC. 6 z 8 zwycięstw w swojej karierze „The Motor” zdobywał przez skończenia przed czasem. Wygrana z Paugą była dla niego udanym powrotem do klatki MMA po tym jak przegrał z Brandonem Saylesem na gali PFL w maju 2021 roku.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »