Francis Ngannou ma kontuzje

Francis Ngannou na gali UFC 270 w walce z Cirylem Gane’m obronił pas dywizji ciężkiej. Już po pojedynku przyznał, że do oktagonu wszedł z kontuzjami. Teraz przejdzie operację.

 
 
Mistrz przekazał, że boryka się z urazem uszkodzeniem więzadła pobocznego i krzyżowego kolana. Menager Ngannou – Marquel Martin zapowiedział też, że zawodnik przejdzie operację i z tego względu będzie musiał zrobić sobie najprawdopodobniej dziewięciomiesięczną przerwę.
„Predator” zdobył pas w walce ze Sipe’m Miocicem na gali UFC 260. Gdy zwyciężył przez KO w drugiej rundzie. Było to starcie rewanżowe za starcie w 2018 roku na gali UFC 220, gdy Miocic wygrał przez decyzję sędziowską.
 
Ngannou pokonując „Bon Gamina” powiększył też ciąg zwycięstw do sześciu z rzędu, z czego pięć walk rozstrzygnęło się przed czasem. Tymczasem dla Gane’a była to pierwsza porażka z w karierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »