Francis Ngannou ma kontuzje

Francis Ngannou na gali UFC 270 w walce z Cirylem Gane’m obronił pas dywizji ciężkiej. Już po pojedynku przyznał, że do oktagonu wszedł z kontuzjami. Teraz przejdzie operację.

 
 
Mistrz przekazał, że boryka się z urazem uszkodzeniem więzadła pobocznego i krzyżowego kolana. Menager Ngannou – Marquel Martin zapowiedział też, że zawodnik przejdzie operację i z tego względu będzie musiał zrobić sobie najprawdopodobniej dziewięciomiesięczną przerwę.
„Predator” zdobył pas w walce ze Sipe’m Miocicem na gali UFC 260. Gdy zwyciężył przez KO w drugiej rundzie. Było to starcie rewanżowe za starcie w 2018 roku na gali UFC 220, gdy Miocic wygrał przez decyzję sędziowską.
 
Ngannou pokonując „Bon Gamina” powiększył też ciąg zwycięstw do sześciu z rzędu, z czego pięć walk rozstrzygnęło się przed czasem. Tymczasem dla Gane’a była to pierwsza porażka z w karierze.

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »