NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Francis Ngannou blisko podpisania kontraktu! Na celowniku dwie organizacje MMA

Francis Ngannou zdradził, że jest bliski podpisania kontraktu z nowym pracodawcą jeśli chodzi o następne występy w klatce MMA. „Predator” jest bliski podpisania kontraktu z PFL albo ONE Championship.W styczniu Ngannou oficjalnie stał się wolnym agentem, po tym jak nie podpisał nowego kontraktu z UFC i rozstał się z największą organizacją MMA na świecie. Teraz były mistrz królewskiej dywizji amerykańskiej organizacji szuka nowego pracodawcy oraz planuje występ w ringu bokserskim. W rozmowie z Arielem Helwanim wypowiedział się na temat swojej przyszłości oraz potencjalnego, kolejnego przystanku w karierze MMA.

-,,Podjąłem decyzję. Nie podpisałem jeszcze żadnego kontraktu, ale wiem co zrobię. Chcę najpierw wystąpić w ringu bokserskim, a potem zawalczę w MMA. Podpiszę kontrakt z jedną z organizacji, ale jeszcze nie podjąłem decyzji, z którą… Jestem tego bardzo bliski… PFL albo ONE FC, jesteśmy blisko podpisania kontraktu. Zobaczymy.”

36-letni Ngannou (17-3 MMA) cały czas zapowiada, że nie jest nawet blisko zakończenia swojej przygody ze sportami walki. „Predator” bardzo chciałby zmierzyć się w ringu bokserskim z Tysonem Furym, ale nie wiadomo czy kiedykolwiek dojdzie do takiego zestawienia. Teraz możliwe jest jego starcie z Deontay’em Wilderem, ale to również nie są potwierdzone informacje. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Cainem Velasquezem, Curtisem Blaydesem oraz Alistairem Overeemem. 16 z 17 zwycięstw zdobywał przez skończenia przed czasem. Kameruńczyk nie jest pewny czy w tym roku zobaczymy go jeszcze w akcji w klatce MMA.

AI Chatbot Avatar