Floyd Mayweather Jr vs Conor McGregor 2?

Floyd Mayweather Jr ujawnił szczegóły dotyczące rewanżu z Conorem McGregorem w 2023 roku. 45-letnia ikona boksu potwierdziła, że ​​w przyszłym roku zmierzy się z Irlandczykiem. Jednak powiedział też, że nadal są omawiane warunki walki.

-„To ma być profesjonalna walka” – pisze „Daily Mail”

Przypomnijmy, że w 2017 roku Mayweather zupełnie zdominował Conora McGregora w drugiej połowie walki, zanim pojedynek zakończył się jego triumfem przed czasem.

Mayweather za walkę z debiutującym w ringu zawodnikiem MMA – Conorem McGregorem zgarnął około 300 milionów.Od tego czasu McGregor poniósł trzy porażki w ostatnich czterech walkach w UFC. Odjął także trochę czasu od Oktagonu po złamaniu nogi w walce z Dustinem Poirierem.Mayweather kolejną walkę stoczy 25 września w Saitamie, a rywalem będzie debiutująca w nowej formule gwiazda japońskiego MMA – Mikuru Asakura. Później bokser miałby zmierzyć się z McGregorem.Strony prowadzą ostateczne negocjacje w sprawie warunków rewanżu w 2023 roku.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »