Filipa Hrgovic vs Zhang Zhilei

Podczas gdy inni unikają Filipa Hrgovicia (14-0, 12 KO) jak ognia, na ochotnika zgłasza się inny medalista olimpijski wagi super ciężkiej, Zhang Zhilei (23-0-1, 18 KO).

 
Duże ryzyko w połączeniu z niekoniecznie dużą wypłatą – to sprawia, że Chorwat jest na szarym końcu listy życzeń czołowych „ciężkich”. Ale chiński olbrzym ma już na karku blisko 39 lat i wie, że musi się śpieszyć.
 
– Nie rozumiem czemu inni odmawiają mu walki, to żaden postrach. Dałem wszystkim jasno do zrozumienia, że jeśli w końcu kolejka dojdzie do mnie, przyjmę wyzwanie i taki pojedynek. Młodszy niestety nie będę i powiedziałem promotorowi, że potrzebuję dużych walk. Mogę walczyć z każdym, z Hrgoviciem włącznie. Czekam na wyzwania, jestem gotowy – zapowiada Zhilei.
 
 

28 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »