FEN i walki celebrytów.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]FEN to kolejna organizacja MMA w Polsce, która podczas swoich gal przeprowadzi walki celebrytów. Swoje umiejętności w klatce ma pokazać uczestnik Hotelu Paradise Kamil Piórkowski.

Kamil Piórkowski brał udział w drugiej edycji show emitowanego na antenie TVN7. Widzom dał się poznać jako krnąbrny charakter, który starał się manipulować innymi uczestnikami reality show. Jak informuje twitterowy profil Świata Walk , ma on być nową gwiazdą organizacji Fight Exclusive Night.

Walki celebrytów są coraz bardziej popularne w Polsce. Rekordy popularności biją gale Fame MMA, w której walczą celebryci, uczestnicy programów telewizyjnych, gwiazdy internetu i popularni influencerzy.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »