NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Erwin I., były mistrz Polski w zapasach, trafił do aresztu

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Erwin I., były mistrz Polski w zapasach, trafił do aresztu po pobiciu jednego z zielonogórskich policjantów. – W środę zostały mu przedstawione zarzuty – mówi nam podinsp. Małgorzata Barska z KMP Zielona Góra.

24 sierpnia 25-letni Erwin I. na jednej z zielonogórskich ulic zaatakował policjanta. Portal poscigi.pl informował, że byłego mistrza Polski obezwładniało kilka osób. W końcu trafił do policyjnego aresztu. 
– W środę zostały mu przedstawione zarzuty – w sumie pięciu popełnionych czynów, między innymi naruszenia nietykalności policjanta, uszkodzenia ciała, zniszczenia mienia, a także gróźb karalnych – mówi w rozmowie podinsp. Małgorzata Barska z KMP Zielona Góra.
Przedstawicielka policji ujawnia, że Erwin I. „podczas tych czynności procesowych zachowywał się irracjonalnie”. – W związku z tym zapadła decyzja o odwiezieniu go do szpitala na obserwację – dodaje. Dochodzenie prowadzi zielonogórska komenda pod nadzorem prokuratury rejonowej.
Erwin I. znalazł się pod obserwacją lekarzy. Wyniki badań 25-latka będą miały wpływ na dalsze kroki w jego sprawie.
Przypomnijmy, że przed zaatakowaniem policjanta Erwin I. miał nie zapłacić za paliwo na stacji benzynowej. Media informowały, że uciekał samochodem osobowym marki Alfa Romeo, zniszczył szlaban i uderzył w inny pojazd.
Kiedy na miejscu pojawiła się policja i karetka pogotowia ratunkowego, Erwin I. wpadł w szał. Według świadków zdarzenia, mężczyzna próbował nawet wepchnąć jednego z policjantów pod nadjeżdżające auta.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar