Erin Blanchfield vs Molly McCann na UFC 281

Molly McCann w następnej walce wystąpi w legendarnym Madison Square Garden w Nowym Jorku. „Meatball” zmierzy się z mocną Erin Blanchfield w pojedynku w kategorii muszej na gali, która odbędzie się 12 listopada w Nowym Jorku. Walką wieczoru jest pojedynek mistrzowski w kategorii średniej pomiędzy Israelem Adesanyą a Alexem Pereirą.McCann (13-4 MMA) ma na swoim koncie 9 walk w oktagonie UFC, a jej bilans wynosi 6-3. W ostatnim pojedynku pokonała przez KO na drugiej w tym roku gali UFC w Londynie Hannah Goldy. Był to dla niej udany powrót do klatki po wygranej też przez nokaut na marcowej gali w stolicy Anglii. 32-latka to numer 15. rankingu kategorii muszej UFC.

Blanchfield (9-1 MMA) jest niepokonana w oktagonie UFC, a jej bilans walk wynosi 3-0. Jedyną przegraną zadała jej Tracy Cortez w klatce Invicta FC w lutym 2019 roku. Od tamtej pory 23-latka wygrała 6 walk z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonała przez gilotynowe duszenie JJ Aldrich na czerwcowej gali UFC.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »