NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Emilia Czerwińska, przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Jedna z najlepszych polskich kickbokserek, Emilia Czerwińska, przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Dziewięciokrotna mistrzyni Polski chciałaby pójść śladem Tomasza Sarary i również dołączyć do KSW.

Czerwińska do debiutu w MMA trenuje w Ankosie Poznań. 30-latka na Instagramie informuje o swoich postępach w nowej dyscyplinie. Przy okazji postawiła sobie ambity cel. 
„Jak zapewne zauważyliście zaczęłam przygotowywać się do walk w formule MMA. Jako kilkukrotna mistrzyni świata w K1 nadszedł czas na nowe wyzwania! Widziałam, że Tomasz Sarara podpisał kontrakt z KSW! Nie ukrywam, że również jestem gotowa na to, by spróbować sił w jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie! Co wy na to?!” – napisała Czerwińska. 
W szeregach KSW nie brakuje zawodników, którzy wywodzą się z kickboxingu, m.in. braci Rajewskich czy Izu Ugonoha. Niedawno kontrakt z Konfrontacją Sztuk Walki podpisał Tomasz Sarara.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]