EFM SHOW nie zna granic i sięga po najlepszych zawodników. Podczas gali 10 kwietnia w oktagonie staną naprzeciwko siebie Georgi Valentinov i Igor Michaliszyn.

Georgi Valentinov to bułgarska rewelacja, o czym świadczy jego bogate doświadczenie. Ostatnie trzy starcia to też trzy zwycięstwa z rzędu (dwa razy decyzją sędziego i raz TKO) na Grand Fight Arena. Szlify zbierał także podczas walk między innymi na ACB. Jego atuty? Dużo mówią o nich rywale – przede wszystkim jest szybki i dysponuje mocnym uderzeniem, nad którym pracował pod okiem trenera Conora McGregora, Johna Kavnaugh.

Walczy nie tylko o wygrane, ale również o swoje dobre imię. Oskarżono go o powiązania z grupą kibicowską określaną jako stadionowi faszyści – Ultras Levski Sofia West, za co został zwolniony z Bellatora. Twierdzi, że pomówiono go w sprawie udziału w rasistowskich i chuligańskich ekscesach. Nie ukrywa, że jest wierzący i to wiara daje mu siłę do walk. Na pewno będzie chciał wykorzystać swoje bogate doświadczenie na różnych polach w starciu ze swoim rywalem w EFM SHOW.