NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

EFM SHOW 13 pojedynków

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]EFM SHOW miało dać nową jakość w polskich sportach walki i tak też się stało. 13 pojedynków zapewniło kibicom ponad sześć godzin emocji. W walce wieczoru po twardym boju Maciej Różański pokonał Michała Pasternaka. Prezentujemy wyniki gali.

Różański dzięki zwycięstwu z Pasternakiem został mistrzem EFM SHOW w wadze półciężkiej. „Wampir” sprawił jednak wiele problemów reprezentantowi Berserker’s Team Szczecin na dystansie 25 minut pojedynku.

Przed galą duże zainteresowanie generowała walka Akopa Szostaka z Radosławem Słodkiewiczem. Doświadczenie tego pierwszego sprawiło, że to jego ręka powędrowała do góry.
Kolejny świetny występ, a zarazem debiut w EFM SHOW zaliczył też Daniel Skibiński. Podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego szybko rozbił Irlandczyka Johna Michaela Sheila i udowodnił, że jego miejsce jest w UFC.
W pozostałych pojedynkach w formule MMA zwycięstwa odnieśli m.in. Marek Samociuk, Igor Michaliszyn czy Arkadiusz Kaszuba. Ostatni z wymienionych popisał się efektownym nokautem na Patryku Grzemskim.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar