EFM SHOW 13 pojedynków

utworzone przez | Kwi 10, 2021 | MMA | 0 komentarzy

EFM SHOW miało dać nową jakość w polskich sportach walki i tak też się stało. 13 pojedynków zapewniło kibicom ponad sześć godzin emocji. W walce wieczoru po twardym boju Maciej Różański pokonał Michała Pasternaka. Prezentujemy wyniki gali.

Różański dzięki zwycięstwu z Pasternakiem został mistrzem EFM SHOW w wadze półciężkiej. “Wampir” sprawił jednak wiele problemów reprezentantowi Berserker’s Team Szczecin na dystansie 25 minut pojedynku.

Przed galą duże zainteresowanie generowała walka Akopa Szostaka z Radosławem Słodkiewiczem. Doświadczenie tego pierwszego sprawiło, że to jego ręka powędrowała do góry.
Kolejny świetny występ, a zarazem debiut w EFM SHOW zaliczył też Daniel Skibiński. Podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego szybko rozbił Irlandczyka Johna Michaela Sheila i udowodnił, że jego miejsce jest w UFC.
W pozostałych pojedynkach w formule MMA zwycięstwa odnieśli m.in. Marek Samociuk, Igor Michaliszyn czy Arkadiusz Kaszuba. Ostatni z wymienionych popisał się efektownym nokautem na Patryku Grzemskim.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This