Dwie walki jednego wieczoru stoczył Kasjusz „Don Kasjo” Życiński!

Dwie walki jednego wieczoru stoczył Kasjusz „Don Kasjo” Życiński! Gwiazdor Fame MMA po triumfie nad Marcinem Wrzoskiem wyszedł do pojedynku z Michałem „Boxdelem” Baronem.
„Don Kasjo” dokonał czegoś nieprawdopodobnego na Fame MMA 12. Najpierw pokonał przez decyzję gwiazdę KSW, Marcina Wrzoska, a później skonfrontował się z współwłaścicielem organizacji, Michałem „Boxdelem” Baronem. Oba pojedynki potrwały pełne dystansy, czyli łącznie dziewięć rund!
 
Kasjusz Życiński jedna z największych gwiazd Fame MMA. Wcześniej stoczył pięć pojedynków w organizacji, z czego w czterech triumfował. W MMA pokonywał Adriana „Polaka” Polańskiego i Macieja Rataja, zaś w K-1 wypunktował Dawida Ambroziaka. Na zasadach boksu pokonał Marcina Najmana oraz przegrał z Normanem Parkiem.
 
Pomimo zmęczenia Życiński dał z siebie wszystko w starciu z „Boxdelem” i pokonał go przez jednogłośną decyzję!
 
 
 
 

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »