Dustin Poirier vs Michael Chandler w planach na UFC 281

Starcie w wadze lekkiej Duston Poirier vs Michael Chandler ma zostać jedną z głównych walk gali UFC 281, która pod koniec roku ma odbyć się w Nowym Jorku.

Informację o planowanym starciu Poiriera z Chandlerem podał w programie The MMA Hour dziennikarz Ariel Helwani.

Gala UFC 281 ma odbyć się już 12 listopada w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden.

W ostatniej walce Dustin Poirier próbował po raz drugi w karierze pokonać aktualnego mistrza wagi lekkiej UFC. I tym razem musiał uznać wyższość czempiona, którym był Charles Oliveira. Po przegranej z Brazylijczykiem, “Diament” sugerował zmianę kategorii wagowej, ale jak się okazuje, po przemyśleniu wszystkich “za” i “przeciw” zdecydował się pozostać w kategorii lekkiej, gdzie jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Michael Chandler z kolei jest po wygranej. Na gali UFC 274 w maju tego roku pokonał przed czasem Tonyego Fergusona, a nokaut z tamtego pojedynku jest poważnym kandydatem do miana “nokautu roku” w światowym MMA:

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »