Drakkar Klose vs Nikolas Motta

Drakkar Klose na kwietniowej gali spotka się w oktagonie z Nikolasem Mottą
Przez Gabriela Kusz -07/01/2022
Drakkar Klose po dłuższej nieobecności w oktagonie powróci do rywalizacji. W walce zmierzy się z Nikolasem Mottą na gali 16 kwietnia.
 
 
Klose miał wystąpić na gali UFC Vegas 24 w marcu ubiegłego roku. Jego przeciwnikiem miał być Jeremy Stephens, który podczas spotkania twarzą w twarz odepchnął swojego przeciwnika. Klose doznał wtedy urazu pleców, co doprowadziło do anulowania pojedynku dzień przed galą.
 
Po tym incydencie Klose nie pojawił się już w oktagonie. Ostatni swój występ zaliczył na początku 2020 roku, gdy na gali UFC 248 przez KO w drugiej rundzie przegrał z Beneilem Dariushem. Ta porażka przerwała ciąg trzech zwycięstw z rzędy m.in. z Bobby’m Greenem na pełnym dystansie.
 
Motta, podobnie jak jego najbliższy rywal, po raz ostatni zawalczył w 2020 roku, gdy podczas Dana White’s Contender Series przez jednogłośną decyzję wygrał z Josephem Lowry’m. Będzie więc to jego pierwszy pełnoprawny występ dla UFC.
 
 
 
 
 

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »