Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” na insta stories postanowił obszernie odpowiedzieć Michałowi Baronowi. ”Boxdel” o Kasjuszu wspomniał na kanale ”Aferki”.

Baron zapewnił, że aktualnie Kasjusz Życiński ma słabe wyświetlenia, więc przeszedł operację i będzie toczył następne pojedynki. Dodatkowo ”Boxdel” zaznaczył, że słabe zasięgi powodują – że ”Don Kasjo” go zaczepia i ”Nitrozyniaka”.

-,,Słuchajcie ja wam coś powiem. Bagiety w ogóle miało nie być na lajvie, jak ktoś sobie przypomina sytuację z Vanessą i ze zbiórką na Vanese, to dobrze wiecie, że jestem przewrażliwiony na ten temat, a sama zbiórka na kredyt Bagiety była k*rwa mega spontaniczna. Od razu mówię Bagieta wysłał potwierdzenie, że przelał na ten kredyt. Jak będziemy już w domu w studio, to wam pokaże. Co do Kasjo nie wiem czy ostatnio widzieliście na stories zaczepia Nitrozyniaka. Zaczepia mnie, że ja niby nasłałem na niego jakiś ludzi i on miał operacje łokcia, do której był zmuszony, bo chłop musi iść walczyć – zaczyna się nie opłacać po prostu federacji PRIME. Coś wam powiem. Don Kasjo to jest taka postać, która… powiem wam czystą prawdę. Dostaje jakieś tam siano w PRIME za to, że jest włodarzem, ale z racji tego, że PRIME nie do końca spełnia się w tym co… inaczej gala PRIME – fajnie to wyglądało wszystko i tak dalej. Fajnie się oglądało, ale w kuluarach to działa na takiej zasadzie, że jak Kasjo otrzymuje dany becel za to, że urzęduje, to się musi opłacać i Kasjo musi zawalczyć raz na jakiś czas, żeby to miało sens, więc musi sobie zrobić operację ręki. Jak sami wiecie umówmy się, to jest prawda. Don Kasjo nie robi jakiś wielkich liczb ani na instagramie, na YouTubie, na lajvie u niego jest po 500 ludzi – to jest prawda, to są fakty, więc jego wpływ na ludzi jest słaby, dlatego zaczepia mnie i Nitrozyniaka. Wyzywa nas. Chce ludziom pokazać jak to wygląda, ja nie jestem zazdrosny, bo nie mam o co być zazdrosny. Dobrze wiecie, że dobrze żyje, nie mam o co być zazdrosny”.

Kasjusz Życiński na insta stories postanowił odnieść się do ostatniej wypowiedzi Michała Barona.

-,,Boxdelku grubasku musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce. Ja chce zoperować łokcie, bo chcę mieć sprawne łokcie i chcę mieć sprawne ciało. To czego Ty byś chciał, żeby była operacja na tłuszcz – że możesz wpi**dalać i być szczupłym (śmiech). To też byś zrobił operacje, żeby być sprawnym, a że jesteś grubym tłustym wieprzem, to na rozmowy w kuluarach, o których mówisz też Ciebie nie zapraszają, bo jesteś tam zwykłym pomyjem w federacji. Ciebie nie zapraszają na te poważne rozmowy. Przecież ile razy byłem u was w firmie i jak rozmawialiśmy o czymś poważnym, to Ciebie nawet nie zapraszano na rozmowę pomimo, że byłeś w budynku. To kwa, gdzieś Ciebie wysyłali na kawę czy coś. Powiedz o tym grubasie Ty (śmiech). Boxdel grubasie sam się wyjaśniasz ku**a chwile po. Puści ktoś trolla tak jak mówisz o operacji wiedzą już rok. Ja operuje to dla siebie, żeby być zdrowy i żeby wyjaśniać takich leszczy jak Ty, bo lubię. A nie tak jak Ty, bo musisz. Bo federacja czyli Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara wysyłają na walkę ze mną, żeby podbić sprzedaż i kwa się cieszą, że Cię napi**dole. Tak samo potem planują Wojtek Gola kontra Boxdel po to, żeby się gala lepiej sprzedała, bo włodarze zawalczą. Człowieku czemu Ty jesteś d*bilem i powiedz, że w firmie Cię mają w chu, totalnie w chu, bo na zebrania główne, gdzie ja jestem z Rafałem Pasternakiem byłem i Rozparą, to Cię nawet nie zapraszają. Boxdelku nikt Ciebie ani Mlekołaka nie potrzebuje zaczepiać, to wy zaczepiacie pierwsi. Przypomnę Ci po twojej gali jak mnie już nie było na 13 czy na 14 – to pierwsze co mówisz? O Don Kasjo – że Don Kasjo pisał do mnie o kontrakt, chce wrócić. I chwilę po gali? To komu nie idzie ta gala? Tak jak mówisz w tych ku**a j**anych aferkach, że była zaj*bista gala PRIME SHOW MMA 2, że fajnie się oglądało, bo my idziemy do przodu, a wam się coś tam nie klei i dlatego zaraz po gali musiałeś mnie zaczepiać, żeby robić dym i Ty mówisz, że ja Ciebie zaczepiam? Czy Ty jesteś pierdo*nięty? Czy ten tłuszcz zalał Ci głowę i tam wszystkie styki przepalił ten tłuszcz? Ogarnij się grubasie, ja pi**dole. Grubasku jesteś na jakimś festiwalu i nawet w donejtach Ci piszą, że Ty się o mnie ciągle wypowiadasz. Jesteś na festiwalu, gdzie powinieneś robić transmisje z festiwalu, a wypowiadasz się o mnie. I Ty mówisz, że ja się o Tobie wypowiadam? Grubasie, grubasie ogarnij! I może też idź do jakiegoś dobrego psychologa, lub psychiatry, bo wy naprawdę macie kompleks Don Kasjo. Niedługo możliwe, że psychiatrzy nie będą się ogłaszać. Jak masz kompleks Don Kasjo, to wpadnij do mnie i z tą tuszą, tłustym ryjem musisz sobie poradzić, bo pewnie to jest twój kompleks i leczysz go w internecie. Powodzenia grubasie”.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »