NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Dominika Tajner – jak idą przygotowania byłej żonie Wiśniewskiego do walki MMA?

Dominika Tajner nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje swoich fanów! Czwarta żona Michała Wiśniewskiego i córka Apoloniusza Tajnera, byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, po rozwodzie otworzyła się na nowe relacje i aktywności – teraz przyszła pora na debiutancką walkę w MMA.

Dominika Tajner to 43-letnia celebrytka, do 2019 roku przez 7 lat była żoną piosenkarza Michała Wiśniewskiego. Jest też córką Apoloniusza Tajnera, byłego trenera Adama Małysza i prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Znana jest również widzom ze swoich telewizyjnych występów – była uczestniczką programu TVN „Ameryka Express”, a w Polsacie wystąpiła m.in. w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”. Przed związkiem z Wiśniewskim Tajner pracowała jako menadżerka jednego z hoteli w rodzinnej Wiśle i to właśnie tam poznała byłego męża.

Dla czwartej żony Michała Wiśniewskiego udział w walkach MMA jest „ciężkim wyzwaniem” i próbą udowodnienia sobie, że jest twardą kobietą. Pomimo zapewnień o swojej gotowości na nowe zawodowe doświadczenia, ma obawy przed walką z Mają Cylwik. Wynika to głównie ze stresu, czy będzie gotowa do wyjścia na oktagon.

-,,Moją rywalką jest dziewczyna, która trenowała, jest wioślarką, trenerką. Jest młodsza i kondycyjnie lepsza. Ogólnie się boję, ale nastawiam się na wygraną”– podkreśla Tajner.

Debiut Dominiki Tajner z Mają Cywlik już 26 listopada. Pojedynek odbędzie się w ramach nowej imprezy „Stars Fight MMA”, podczas których walczyć będzie rzesza celebrytów i celebrytek, m.in. aktorka i ćwierćfinalistka ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”, Natalia Janoszek oraz były uczestnik „Top Model”, Mikołaj Śmieszek.