Deontay Wilder czyściciel

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Deontay Wilder zadeklarował, że w najbliższym czasie zamierza „wyczyścić” wagę ciężką. Na jego liście są bardzo uznane nazwiska – m.in. Anthony Joshua, który szykuje się do walki z Tysonem Furym.

Bokser Deontay Wilder w bokserskim środowisku jest znany z ostrych i szczerych wypowiedzi. Tym razem Amerykanin zaszokował świat deklaracją o „wyczyszczeniu” wagi ciężkiej. Na liście ma wielu uznanych zawodników, ale w pierwszej kolejności zamierza walczyć z Anthony Joshuą.

– Chciałbym walczyć z facetami, z którymi nie walczyłem, wiesz, z tymi z czołówki. Mam zamiar po prostu wejść na szczyt – powiedział Wilder na Instagramie w rozmowie z Marcusem Watsonem.
Joshua? Tak chcę z nim walczyć! To gość, który jest na szczycie, a nie miałem jeszcze okazji z nim rywalizować. Chcę tej walki – dorzucił w swoim stylu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]