Walka Denis Załęcki vs Artur Szpilka była jedną z najbardziej elektryzujących na gali High League 4. Panowie wystąpili w co-main evencie. Początkowo między nimi było dużo szacunku, lecz później atmosfera powoli zaczynała się zagęszczać. Pokłócili się o to, kto drugi wyjdzie do klatki. Ostatecznie padło na “Szpilę”.

Pojedynek zaczął się dość zaskakująco. “Bad Boy” rzucił się na Artura z gradem ciosów, kilka nawet dotarło do głowy byłego bokserskiego pretendenta do walki o pas mistrza świata wagi ciężkiej. Ostatecznie przy próbie backfista Denis źle stanął i we znaki dała się kontuzja kolana, która uniemożliwiła mu dalsze kontynuowanie pojedynku.Po walce szef The War udzielał wywiadów. Porozmawiał m.in. z Illegal TV, gdzie został spytany o potencjalne starcie z Tomaszem Oświecińskim.

-, Nie będę z taką ku*wą wychodził. To jest zwykły konfident, zwykła pała. Tyle. Nie wiem, czy to jest wbrew kodeksowi, skoro chłopacy wychodzą się bić z psami. Nie będę wychodził z taką pałą do klatki. Mogę wziąć pałę i mu nogi połamać. To jest jedyna rzecz, którą mogę zrobić”!