Debiut Mateusza Gamrota w UFC stanął pod znakiem zapytania.

utworzone przez | Paź 2, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Debiut Mateusza Gamrota w UFC stanął pod znakiem zapytania. To dlatego, że z obsady gali wykruszył się jego rywal Magomed Mustafaev. Oczywiście do wydarzenia jest jeszcze trochę czasu, więc są szanse, że uda się znaleźć zastępstwo.

O odwołaniu kilku pojedynków planowanych w ramach gali Fight Island (17 października) poinformował dobrze zorientowany rosyjski dziennikarz Denis Geyko.
Ustaliliśmy ,że to Mustaev nie będzie mógł wystąpić na zbliżającej się gali. Nie wiadomo jednak, co się stało, że zapadła taka decyzja. Można jedynie dywagować.
Do Fight Island zostało jeszcze sporo czasu. To pozwala mieć nadzieję, że organizatorzy zdążą znaleźć zastępcę Mustafaeva i ostatecznie Mateusz Gamrot stoczy swoją debiutancką walkę w UFC.

Pozostaje czekać i wierzyć, że sprawa zakończy się pozytywnie. Na debiut Gamrota w prestiżowej organizacji czeka wielu miłośników MMA z Polski i nie tylko.

Przed kilkoma dniami o walce Polaka wypowiadał się sam prezes UFC. – Jesteśmy podekscytowani tym, że do nas trafił. Zobaczymy teraz co potrafi – w ten sposób odpowiedział na pytanie Dominika Durniata o pojedynek Gamrota z Mustafaevem.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This