DeAndre Ware uratował życie człowieka

utworzone przez | Wrz 7, 2020 | Boks | 0 komentarzy

DeAndre Ware przed walką ze Steve’em Nelsonem uratował życie człowieka, który nagle zasłabł. Amerykanin wykorzystał swoje umiejętności, gdyż pracuje jako ratownik medyczny.

Jak informuje “Daily Mail”, DeAndre Ware został okrzyknięty bohaterem po tym, jak przed swoją walką uratował życie jednego z koordynatorów gali boksu. Pete Susens zasłabł, a wtedy Ware błyskawicznie ruszył mu z pomocą. Nic w tym dziwnego, gdyż Amerykanin treningi bokserskie łączy z pracą jako ratownik medyczny.

“Byłem tutaj, by walczyć, ale musiałem wykorzystać swoje umiejętności i wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową. Czuję, że uratowałem życie” – napisał w mediach społecznościowych Ware. Susens został odwieziony do szpitala, a lekarze potwierdzili, że z jego stanem zdrowia jest już wszystko dobrze.
Świadkiem tego zdarzenia był Chris Mannix, dziennikarz “Sports Illustrated”. “Szalona scena w Las Vegas. Tuż przed ważeniem Pete Susens upadł. DeAndre Ware wykonał uciśnięcia klatki piersiowej i uratował życie” – napisał na Twitterze.

Następnie Ware stoczył walkę ze Steve’em Nelsonem. Musiał uznać wyższość niepokonanego na zawodowych ringach rywala. Ware zaliczył trzecią porażkę, a jego bilans uzupełnia trzynaście zwycięstw i dwa remisy. Nelson jak dotąd triumfował we wszystkich szesnastu walkach.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This