NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Daniel Skibiński poznał datę drugiej walki dla organizacji UAE Warriors.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Reprezentant Ankosu MMA zadebiutował w prężnie rozwijającej się organizacji UAE Warriors w czerwcu tego roku. Na gali w Abu Zabi „Skiba” w efektowny sposób pokonał Acoidana Duque. W trzeciej rundzie Polak zranił rywala po uderzeniu latającym kolanem, a dzieła zniszczenia dokończył w parterze.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kolejny rywalem Polaka na Bliskim Wschodzie będzie Tahir Abdullaev. 24-letni Azer ma na koncie 11 zwycięstw i tylko jedną porażkę. Rywalizował zarówno w dywizji lekkiej jak i półśredniej. „Tank” ma za sobą serię 4 zwycięstw z rzędu. Walka odbędzie się już 29 października w Abu Zabi. W starciu wieczoru gali UAE Warriors 24 o pas mistrzowski dywizji koguciej zmierzą się Ray Borg i Vinicius de Oliveira.
Dla Daniela Skibińskiego występ na gali UAE Warriors ma być kolejnym krokiem w stronę UFC. „Skiba” zanotował w zawodowym MMA 18 zwycięstw i tylko 5 porażek. Zawodnik trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego notuje serię 12 zwycięstw z rzędu.
Przypomnijmy, że koniec października w polskich sportach walki będzie bardzo bogaty w wydarzenia. Dzień po występie Skibińskiego, na gali UFC swoje walki stoczą Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar