Daniel Skibiński  to urodzony  28 sierpnia 1990 w Ostrowie Wielkopolskim znakomity wojownik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi półśredniej, grappler, zapaśnik, oraz dietetyk sportowy. Od 15 grudnia 2018 do 13 stycznia 2021 roku mistrz polskiej federacji Babilon MMA. Od 2021 związany jest kontraktem z organizacją EFM SHOW.  Obecnie , zajmuje pierwsze miejsce w polskim rankingu wagi półśredniej. Posiadacz pasa NAGA na Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w Grapplingu.

Zawodowo zadebiutował 23 marca 2013 roku, przegrywając w pierwszej rundzie poprzez poddanie (duszenie zza pleców) z Kamilem Szymańskim. Następne dwa pojedynki zwyciężył decyzjami, pokonując m.in Michała Michalskiego, oraz Mariusza Radziszewskiego.
Czwarty swój pojedynek stoczył na gali PLMMA 28 w Bieżuniu, ulegając Kamilowi Szymuszowskiemu przez jednogłośną decyzję.
19 kwietnia 2014 w Poznaniu znokautował jednym ciosem Kamila Krzemińskiego. 5 września w Toruniu po bliskiej walce przegrał z Tomaszem Romanowskim. Kolejne 3 pojedynki zwyciężył decyzjami jednogłośnymi, dwa razy w Szczecinie, a raz w Białogardzie.
27 sierpnia 2016 na gali w Autstrii przegrał w 40 sekundzie walki z Ismaiłem Naurdijewem poprzez nokaut kolanem. 24 września przegrał z Serbem Nenadem Avramoviciem. 17 grudnia podczas gali „Spartan Fight 6 – Piechota vs. Sokolis” pokonał Ukraińca Witalijego Slipenko. 18 sierpnia 2017 w Międzyzdrojach zadebiutował na pierwszej gali Babilon MMA, zwyciężając w drugiej rundzie poprzez poddanie rywala (duszeniem barkiem z pozycji bocznej). 3 listopada w Dubaju pokonał Islama Sayeda w pierwszej rundzie.
16 marca 2018 podczas gali „Babilon MMA 3” w Radomiu po trzech rundach zwyciężył z byłym mistrzem federacji (FEN) Davy Gallonem. Po gali organizator postanowił nagrodzić obu zawodników bonusem w kategorii „walka wieczoru”.
18 sierpnia na gali „Babilon MMA 5” zwyciężył w 20 sekundzie walki z Giannim Melillo. Skibiński został po raz drugi nagrodzony bonusem finansowym, tym razem w kategorii „nokaut wieczoru”.
Na gali „Babilon MMA 6” zawalczył o mistrzowski pas federacji Babilon MMA w wadze półśredniej. Rywalem „Skiby” został były zawodnik najlepszej federacji MMA na świecie (UFC) Paweł Pawlak. Pojedynek doczekał się werdyktu sędziowskiego po którym mistrzem został Daniel Skibiński.
Podczas gali „Babilon MMA 8” miał przystąpić do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego, jednak ze względu na zmianę rywala pojedynek nie toczył się o trofeum w wadze półśredniej. Nowym rywalem Daniela został Brazylijczyk Adriano Rodrigues, pojedynek przez TKO w drugiej rundzie zwyciężył „Skiba”.
13 grudnia 2019 na gali „Babilon MMA 11” odbywającej się w Radomiu obronił mistrzowski pas, pokonując Rosjanina Loma-Aliego Nalgiewa.
28 sierpnia 2020 w walce wieczoru podczas „Babilon MMA 15” znokautował kopnięciem oraz ciosami w parterze Kirilla Medvedovskiego, broniąc po raz drugi swój mistrzowski pas.
14 stycznia 2021 poinformował w mediach społecznościowych że został wolnym zawodnikiem, co sugeruję koniec współpracy z organizacją Babilon MMA.
17 marca organizacja EFM SHOW ogłosiła że Skibiński podpisał kontrakt z nimi. Pojedynek dla nowego pracodawcy „Skiba” stoczył 14 kwietnia na wydarzeniu „EFM Challenge Show: Pasternak vs. Różański”, pokonując tam Irlandczyka, Johna Michaela Sheila przez TKO w 1 rundzie