Dana White, szef UFC, potwierdził, że chciałby, aby Conor McGregor zawalczył jeszcze przed końcem tego roku i liczy na jego starcie w listopadzie lub grudniu.Conor McGregor poinformował niedawno, że w trakcie programu The Ultimate Fighter zostanie ogłoszona data jego walki z Michaelem Chandlerem. Dana White podczas konferencji prasowej po gali UFC Vegas 73 został zapytany o te słowa i odpowiedział:

Tak, to prawda. Mamy walkę. On musi najpierw oczywiście załatwić sprawy z USADA. Musi dopełnić całą papierkową robotę związaną z testowaniem. Nie wiem ile to potrwa, ale to już leży po jego stronie.

Dana White został zapytany również o to, czy walki McGregora z Chandlerem można spodziewać się jeszcze w tym roku.

Tak, taki jest plan. Mamy dużą galę w Medison Square Garden w listopadzie, a następnie dużą galę w grudniu.

Michael Chandler i Conor McGregor będą rywalizować jako trenerzy w programie The Ultimate Fighter. Premiera tego sezonu show nastąpi 30 maja. Po programie ma dojść do walki Conora z Michaelem, ale do dziś nie jest znana jeszcze data tej konfrontacji.Conor McGregor to były podwójny mistrz UFC. Irlandczyk nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał. W ostatnim pojedynku przegrał z Dustinem Poirierem.