Czołowy polski zawodnik MMA zatrzymany przez policję.

utworzone przez | Wrz 25, 2020 | Ciekawostki | 0 komentarzy

Były medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a obecnie czołowy polski zawodnik MMA – Damian Janikowski – nigdy nie ukrywał swojej miłości do motocykli. Jednak teraz musiał zapłacić za swoje uwielbienie do prędkości
Były zapaśnik stylu klasycznego (medalista najważniejszych imprez mistrzowskich) od 2017 roku jest gwiazdą federacji KSW. To właśnie MMA jest obecnie jedną z największych pasji Damiana Janikowskiego. Zawodnik mieszanych sztuk walki przygotowuje się do kolejnego starcia w klatce. Jednakże w wolnych chwilach dba również o pielęgnowanie swojego hobby.
Jedną z największych pasji Janikowskiego są motocykle. Za pośrednictwem mediów społecznościowych często pokazuje zdjęcia ze swoich wyjazdów czy to solo, czy to w większej ekipie znajomych. Jednak były medalista olimpijski nie będzie miło wspominał swojej ostatniej przejażdżki, która nie zakończyła się dla niego najlepiej.
Damian Janikowski na swoim instagramowym koncie pochwalił się, że wtorkowy wyjazd jego motocyklem nie obył się bez przeszkód. Zawodnik MMA został zatrzymany przez policję i przyszło mu zapłacić mandat za przekroczenie prędkości.

– PUSTO było na drodze – tak Janikowski skomentował całą sytuację!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This