NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Cris „Cyborg” zdradziła jak długo planuje jeszcze walczyć

Cris „Cyborg” Justino, była mistrzyni UFC i Bellatora, nie planuje na razie końca kariery i zapowiada, że chce powalczyć jeszcze trzy lata.Cris „Cyborg” Justino ma 37 lat. W zawodowym MMA walczy od roku 2005, a już niedługo spróbuje swoich sił w boksie. W rozmowie dla serwisu AG Fight Justino powiedziała jakie ma plany na przyszłość w sportach walki.

-,,Muszę się skupić na boksie, bo to zupełnie nowa dyscyplina, ale jeśli się uda, to być może będę walczyła w boksie i w MMA. Chcę dawać super walki dla moich fanów. Wierzę, że będę walczyć jeszcze trzy lata. Chcę dojść do 20 lat zawodowej kariery”!

Cris zawalczy w boksie już 25 września w Brazylii. Rywalką „Cyborg” będzie Simone Silva. Brazylijska pięściarka dysponuje rekordem 17-21. Sześć walk wygrała przez nokaut i aktualnie jest po ośmiu przegranych z rzędu.

Cris Justino ma na swoim koncie 26 wygranych w zawodowym MMA. Od sześciu pojedynków pozostaje niepokonana. Ostatni raz przegrała w roku 2018. Została pobita wówczas przez Amandę Nunes. Po odejściu z UFC Cris Justino zaczęła walczyć dla Bellatora. Stoczyła pięć pojedynków i wszystkie wygrała.