NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Cris Cyborg vs Cat Zingano

Prezes Bellatora – Scott Coker przyznał, że mistrzowska walka Cris Cyborg z Cat Zingano jest dobrym pomysłem. Coker chciałby doprowadzić do spotkania tych dwóch zawodniczek w klatce jeszcze na początku tego roku.

 
 
Zingano dołączyła do Bellatora w 2020 roku i od tego czasu dla organizacji stoczyła dwie walki, obie z nich wygrała. W debiucie zmierzyła się z Gabrielle Holloway, z którą wygrała na pełnym dystansie, natomiast w kwietniu 2021 roku przez poddanie w pierwszej rundzie zwyciężyła z Olivią Parker.
 
Dla Cokera „Aplha”, która domaga się starcia o pas, byłaby świetną kandydatkę na najbliższą przeciwniczkę obecnej mistrzyni dywizji piórowej – Cyborg:
 
Cat zwróciła się do nas o tę walkę z Cyborg i myślę, że się do tego przychylimy. Będziemy mieć wiele pojedynków w lutym, czy marcu, a także w kwietniu, czy maju. Musimy zacząć ustawiać te starcia i po kolei je odhaczać.
Zarówno Zingano jak i Cris wiele osiągnęły w UFC, gdzie przez lata występowały. Cyborg przez 15 lat przegrała tylko raz, gdy na gali UFC 232 przez KO w pierwszej minuty pierwszej rundy odniosła porażkę z Amandą Nunes i tym samym straciła pas dywizji piórkowej. Mierzyła się też i wygrywała m.in. Holly Holm, Leslie Smith, czy Felicią Spencer.
 
 
AI Chatbot Avatar