Conor McGregor na Twitterze zaczął komentować plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi.

 Jego mocne wpisy niedługo później zniknęły.
 
 
Conor McGregorGetty Images / Mike Roach/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Conor McGregor
Start MMA Conor McGregor Wywołał burzę wpisami o szczepionkach. „To jest zbrodnia wojenna”
Wywołał burzę wpisami o szczepionkach. „To jest zbrodnia wojenna”
Robert CzykielRobert Czykiel 07 Grudnia 2021, 07:24
 Udostępnij Tweetnij Skomentuj8
Conor McGregor na Twitterze zaczął komentować plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi. Jego mocne wpisy niedługo później zniknęły.
 
 
null
null-10%
699900 zł
null
24900 zł
null
59900 zł
null
269999 zł
Świat wciąż walczy z pandemią koronawirusa, a w wielu krajach wracają surowe obostrzenia. Eksperci twierdzą, że jedynym ratunkiem są szczepionki przeciw COVID-19. Problem w tym, że wciąż wiele osób nie zdecydowało się na taką formy ochrony przed śmiertelnie niebezpiecznym wirusem.
 
Ostatnio kontrowersje wzbudza pomysł Unii Europejskiej, aby w krajach członkowskich wprowadzić obowiązkowe szczepienia. To właśnie takie rozwiązanie oburzyło Conora McGregora. Gwiazdor UFC skomentował ten pomysł w bardzo ostry sposób.
 
„Przymusowe szczepienia to zbrodnia wojenna. Czy uważasz, że zmuszanie ludzi do wstrzykiwania czegoś do ich ciał nie jest przestępstwem? Ludzie powinni mieć prawo wyboru. Nie zgadzam się z próbą zmuszenia ludzi do zaszczepienia się przez Unię Europejską, ale wiem, że nasze pieski u władzy zrobią to, co im każą. Nadszedł czas, aby Irlandia opuściła UE” – napisał McGregor na Twitterze.
Wpisy wojownika MMA wywołały wielkie oburzenie. Internauci zaczęli go krytykować, a wtedy McGregor pousuwał mocne komentarze. Na koniec próbował się wytłumaczyć.
 
„Nie jestem przeciwnikiem szczepionek, ale jestem przeciwko niemożności wyboru. Niech Bóg błogosławi tych, którzy myślą inaczej” – zakończył temat „The Notorious”
 
 
 
 
 

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »