Minęło już piętnaście miesięcy od ostatniego starcia syna legendy, Nigela Benna. Conor przez pewien czas rozważany był jako przeciwnik Manny’ego Pacquiao, a niedawno ledwo uniknął potyczki z Kellem Brookiem (40-3, 28 KO) na jednej z gal. Teraz jednak istnieje możliwość, że takie starcie wciąż będzie aktualne.Benn otrzymał zezwolenie na organizację walk bokserskich w Wielkiej Brytanii, co ułatwi zarówno jemu, jak i jego zespołowi, Hearnowi, podejmowanie decyzji odnośnie przyszłych pojedynków.

Z utęsknieniem wyczekuję jego powrotu. Ten trudny etap w jego karierze wreszcie dobiegł końca. Warto dodać, że Conor wyłożył znaczną sumę swoich pieniędzy, aby oczyścić swoje imię. Teraz musimy skrupulatnie zaplanować jego kolejne walki – zaznaczył szef grupy Matchroom.

Benn prawdopodobnie powróci do ringu we wrześniu, aby na koniec roku skonfrontować się z renomowanym przeciwnikiem. Poza Kelle Brookiem, możliwe jest stoczenie rewanżowej potyczki z Liamem Smithem lub Chrisem Eubankiem Jr. Warto wspomnieć, że Conor miał wcześniej niewypowiedzianą okazję do walki z Eubankiem Juniorem.