NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz umiejętności niezbędne w sportach walki.

Trening za pomocą Piłki refleksowej jest jednocześnie prosty i wciągający. Regulowaną opaskę należy stabilnie zapiąć wokół obwodu głowy, a następnie uderzać piłeczkę, wprawiając ją w ruch – piłka za każdym razem wraca, dzięki przyciąganiu elastycznej gumki. Trudność treningu można regulować na przykład zmieniając siłę ciosu – im mocniej uderzysz piłeczkę, tym szybciej będzie ona wracać. Wypróbuj refleksówkę i przekonaj się, jak łatwo można zmienić trening w grę i ciekawe wyzwanie!

Refleksówka to doskonały trening zwinności i celności, a przy tym pozwala na wypracowanie szybkiej, intuicyjnej reakcji na nadchodzący cios. Piłka Refleksowa stanowi doskonałe uzupełnienie dla treningów siłowych i kondycyjnych oraz ćwiczeń z workiem treningowym. Sprawdzi się jako element rozgrzewki lub rozluźniające zakończenie treningu bokserskiego czy MMA.