Chloe Bruce

Chloe Bruce rozpoczęła swoje  treningi w wieku 8 lat po obejrzeniu treningu swojego brata. Zaczęła od treningów Tang Soo Do a w wieku 9 lat powiedziano jej, że jest lepsza niż przeciętna dziewczynka. Już w wieku 10 lat startowała w zawodach i zdobyła swój pierwszy brytyjski tytuł WKA. W wieku 12 lat została  wybrana do reprezentowania Wielkiej Brytanii na Mistrzostwach Świata gdzie zdobyła złoto . Jej ładna buzia i fantazyjne kopnięcia pojawiły się na wielu okładkach magazynów, a Chloe wymyśliła swój charakterystyczny ruch: „kopnięcie ze skorpiona”, które dla wielu wzbudzało podziw. Chloe ma teraz 2 Dan Black Belt w koreańskim Tang Soo Do, a także jest wysoko wykwalifikowana w Kickboxingu, Freestyle Martial Arts i gimnastyce.
 
Przez lata Chloe zdobyła zbyt wiele tytułów, by je w tym artykule wymienić. Mistrz Irlandii Kata 2001-02, mistrz Francji 2001 Freestyle i nunchaku 1998-2000 mistrz Szwajcarii Freestyle 1999, mistrz świata w stylu tradycyjnym, dowolnym i uzbrojeniu 1998, mistrz świata w stylu tradycyjnym, dowolnym i uzbrojeniu, 1997 mistrz świata w stylu tradycyjnym i dowolnym, 1996 mistrz świata w stylu tradycyjnym i dowolnym Mistrz Świata i wiele innych tytułów Mistrza Freestyle, Tradycyjnego i Broni na przełomie lat 90. i 2000 w mistrzostwach WKA, WAKO i FSK.
 
Po 2000 roku Chloe stała się jeszcze większą gwiazdą. Podróżowała po całym świecie, aby występować z różnymi zespołami karateków. Pracowała z Danielem Sterlingiem i XMA Mike’a Chata. Chloe pojawiła się także w gwiazdorskich  teledyskach. W 2003 roku Chloe została profesjonalną aktorką.
 
 
 
 
 

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wotore vs Gromda

Jak pewnie wiecie, w piątek odbędzie się czwarty już turniej brutalnych walk na gołe pięści WOTORE. W głównej odsłonie zobaczymy walkę pomiędzy mistrzem federacji K.O.T.S.

Czytaj więcej »

Serce sportowca

Serce sportowca (z ang. Athlete heart) to określnie zespołu fizjologicznych zmian jakie zachodzą w układzie sercowo-naczyniowym pod wpływem treningu sportowego. To fizjologiczny przerost mięśnia sercowego,

Czytaj więcej »