NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

„Chcę Nate’a Diaza” – Szef BKFC liczy na współpracę z Nate’em

Szef Bare Knuckle Fighting Championship, organizacji promującej walki na gołe pięści, jest zainteresowany podpisaniem umowy z Nate’em Diazem i chce na poważnie rozpocząć z nim rozmowy.Podczas gali UFC 279 Nate Diaz pokonał Tony’ego Fergusona i zdecydował się zakończyć współpracę z UFC. Teraz planuje ruszyć z własną organizacją i walczyć w innych dyscyplinach, ale na razie cały czas nie wiadomo nic konkretnego na temat jego dalszego działania.Zainteresowanie osobą Diaza już jakiś czas temu wyraził David Feldman, szef organizacji BKFC. Teraz w rozmowie dla TMZ Sports powiedział, że chce zacząć działać w tej sprawie.

-,,Chcę Nate’a Diaza. Nie mogliśmy do tej pory działać w temacie, bo on cały czas miał otwarte okno negocjacyjne z UFC”!

Feldman dodał, że jest przekonany, iż popularność BKFC wzrośnie po podpisaniu umowy z takim zawodnikiem jak Diaz.

-,,Zdecydowanie zdobyliśmy popularność na świecie. Ludzie nas znają, znają BKFC i podobają im się nasze walki. Myślę jednak, że jedno lub dwa duże nazwiska byłby dla nas dodatkową trampoliną”!

Nate Diaz ma na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk. Do UFC wszedł z programu The Ultimate Fighter. Dla organizacji bije się od roku 2007. W oktagonie stoczył 27 pojedynków.