Charles Oliveira vs Michael Chandler

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Waga lekka w UFC ma nowego króla. Tytuł po Chabibie Nurmagomiedowie przejął Charles Oliveira. Brazylijczyk znokautował Michaela Chandlera w walce wieczoru UFC 262 w Houston.

W pierwszej rundzie to jednak Chandler mógł rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. Były mistrz Bellatora był o krok od znokautowania Oliveiry, ale ten jakimś cudem zdołał przetrwać jego nawałnicę ciosów z góry. 

W drugim starciu już po kilku sekundach Charles Oliveira lewym sierpowym posłał rywala na deski. „Do Bronx” nie zmarnował okazji, by dobić oszołomionego Amerykanina, dopadł go pod siatką i serią mocnych uderzeń zmusił sędziego do przerwania pojedynku.  Oliveira został nowym mistrzem kategorii lekkiej. Tym samym zakończył się okres bezkrólewia w UFC, po tym jak Chabib Nurmagomiedow ogłosił zakończenie kariery. 

31-latek z Sao Paulo walczy w UFC już od 2010 roku i była to jego dziewiętnasta wygrana w największej organizacji MMA na świecie. Nowy czempion jest niepokonany od niemal 3,5 roku.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »