Chad Dawsonj chce walczyć z Jakem Paulem

Ostatnio pisaliśmy, że walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana. Na przeszkodzie do zorganizowania tej walki stanął… problem związany z wagą. Wspomniane starcie zostało zakontraktowane w limicie do 200 funtów, co nie pasowało Rahmanowi. Youtuber zgodził się na kompromis, by wejść do ringu po wadze 205 funtów. Rahman jednak chciał umownego limitu do 215 funtów.

Koniec końców rozmowy zakończyły się fiaskiem i trwają poszukiwania nowego rywala dla “The Problem Child”. Co ciekawe, to już drugi rywal Paula, który zrezygnował z pojedynku zaplanowanego na 6 sierpnia. Pierwotnie Paul miał zmierzyć się z Tommym Furym, ale Brytyjczyk musiał wycofać się z powodu kłopotów wizowych.

Do gali zostało kilka dni, więc organizatorzy mają coraz mniej czasu. Napięcie i stres rośnie, a youtuber wciąż nie ma oponenta. Na ratunek chce wyjść pierwszy pogromca Tomasza Adamka, Chad Dawson.

Jestem gotów wskoczyć i uratować tę datę.– zapowiada Amerykanin.Warto dodać, że 40-latek w przeszłości pomagał “The Problem Child” w przygotowaniach.Na razie brak informacji, co do oficjalnego nowego rywala Jaka Paula. Organizatorzy zapowiadają, że walka się odbędzie, zatem pozostaje jedynie czekać na ogłoszenie. O wszystkim będziemy informować na naszym portalu.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »