Chabib Nurmagomiedow otrzymał propozycję pięściarskiego pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Chabib Nurmagomiedow otrzymał propozycję pięściarskiego pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr. – informuje menedżer Rosjanina, Ali Abdelaziz. Zawodnik mógłby zarobić aż 100 milionów dolarów.
Emerytura Nurmagomiedowa może okazać się krótsza, niż wszyscy zakładali. W październiku, po zwycięskiej walce z Justinem Gaethje, zawodnik ogłosił zakończenie kariery, której nie chciał kontynuować bez swojego zmarłego ojca. Teraz niepokonany mistrz UFC może wrócić na ring. W grudniu jednak dementował plotki. – Powiedziałem, że kończę, więc to oznacza koniec. Najprawdopodobniej jednak prezydent UFC zaproponuje mi powrót i spore pieniądze. Jeśli byłoby to na przykład 100 milionów dolarów, to trudno byłoby podjąć decyzję – mówił Nurmagomiedow.
W UFC ciężko o takie pieniądze. Rosjanin dostał jednak propozycję walki na zasadach boksu, gdzie taka kwota jest dużo realniejsza. Jego rywalem miałby być legendarny Floyd Mayweather Jr. – jeden z najlepszych pięściarzy w historii. Amerykanin był mistrzem świata w kategoriach: półśredniej, junior średniej, junior lekkiej, lekkiej, junior półśredniej i lekkośredniej.
Otrzymaliśmy ofertę w wysokości 100 milionów dolarów. Dana White był za, wszyscy dookoła też. Wiecie, Chabib jest jednak zawodnikiem MMA. Jeśli Floyd chce ruszyć tyłek do walki na zasadach MMA, to nie ma problemu – mówił Ali Abdelaziz, cytowany przez DAZN.com.
Pojedynek Nurmagomiedow i Mayweathera byłby drugim tego rodzaju w historii. W 2017 roku były pięściarz zmierzył się z innym mistrzem UFC – Conorem McGregorem. Mayweather wygrał wtedy przez nokaut techniczny w dziesiątej rundzie. Jego walka z Rosjaninem wciąż nie została potwierdzona. Oferta pozostaje jednak na stole.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »