Chabib Nurmagomiedow grozi prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi

utworzone przez | Lis 4, 2020 | Ciekawostki | 0 komentarzy

Chabib Nurmagomiedow niedawno ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę. W sieci ponownie zrobiło się gorąco na jego temat, lecz tym razem nie z powodów sportowych, a polityczno-religijnych. Legenda UFC wyraźnie się zdenerwowała i grozi prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi po tym, jak zadeklarował walkę z radykalnym islamem.
We Francji sytuacja jest obecnie bardzo nieciekawa. Po pierwsze pandemia COVID-19 bardzo mocno uderzyła w tamtejszą część Europy, po drugie w ostatnim czasie we Francji miały miejsce dwa ataki terrorystyczne. Uczeń jednego z podparyskich liceów zamordował nauczyciela po tym, jak wyśmiewał karykaturę Mahometa. Niedługo później do kościoła wszedł radykalny muzułmanin, który zamordował i obciął głowy kilku kobietom, krzycząc “Allah Akbar”.
Emmanuel Macron nie mógł przejść obok tego obojętnie i zabrał głos w sprawie tragicznych wydarzeń. Prezydent wygłosił oświadczenie, w którym stanowczo bronił wolności słowa, w tym możliwości publikacji karykatur związanych z każdą religią. A islam nazwał “religią w kryzysie”.
Te słowa nie spodobały się Chabibowi Nurmagomiedowi. Rosjanin opublikował w mediach społecznościowych kontrowersyjny post, w którym grozi Macronowi. – Niech Wszechmogący oszpeci twarz tego człowieka i wszystkich jego wyznawców, którzy pod hasłem wolności słowa obrażają uczucia ponad półtora miliarda muzułmanów na całym świecie. Niech Wszechmocny upokorzy ich w tym życiu i w życiu następnym. Allah jest szybki w kalkulacji i przekonasz się o tym .

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This