Cezary Oleksiejczuk pokonał Szymona Duszę

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

 

Cezary Oleksiejczuk pokonał Szymona Duszę w jednej z najciekawszych walk gali FEN 34: Totalbet Fight Night. Pojedynek potrwał pełen dystans.

W październiku 2019 roku Szymon Dusza stoczył pasjonujący bój z Kamilem Gniadkiem, którego pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Wcześniej wygrał już w pierwszej minucie, również przez TKO, z innym zawodnikiem WCA, Tymoteuszem Łopaczykiem.

Z kolei Cezary Oleksiejczuk ma niespełna 21 lat i od trzech walczy zawodowo. Ze znakomitej strony pokazał się podczas lutowej gali FEN 32, kiedy pokonał w pierwszej rundzie Djamila Chana. W rekordzie ma już także zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak Jacek Bednorz czy Marcin Pionke.

Starcie zapowiadało się na krajowy hit w kategorii półśredniej. Pojedynek faktycznie był zacięty. Potrwał pełen dystans i zakończył się jednogłośną decyzją. Sędziowie nie mieli wątpliwości. Triumf odniósł Oleksiejczuk!

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]