Była pretendentka do tytułu mistrzyni wagi koguciej UFC Cat Zingano dostała przeciwnika na swój debiut w Bellatorze!

Zingano podpisała kontrakt z Bellatorem w październiku 2019 roku po zwolnieniu jej z UFC w sierpniu poprzedniego roku. Zingano zmierzy się z Gabby Holloway w swoim debiucie 11 września z Mohegan Sun Arena w Uncasville w stanie Connecticut. Zingano była wcześniej niepokonana w swojej karierze mieszanych sztuk walki , zanim spotkała się z Rondą Rousey w lutym 2015.
Została pokonana przez Rousey w zaledwie 14 sekund, tracąc tym samym okazję do zdobycia tytułu mistrza wagi koguciej w UFC. Zingano kontynuowała serię porażek, przegrywając jedną po drugiej z takimi zawodniczkami jak Julianna Pena i Ketlen Vieira. ?Alfa? wróciła do zwycięstw dopiero w walce przeciwko Marion Reneau w lipcu 2018 roku , ale została znów pokonana przez Megan Anderson z powodu kontuzji oka w grudniu 2018 roku.
Po odejściu z UFC Zingano ma teraz znowu szansę na zdobycie tytułu w drugiej największej organizacji , gdzie po raz pierwszy spotka się z Holloway. Holloway ma bilans 6-5 w swojej karierze MMA i nie walczyła od czasu swojej drugiej walki w Bellatorze w marcu 2017 roku. Tam odniosła zwycięstwo w drugiej rundzie przez TKO nad Alexis Dufresne.