Były tymczasowy mistrz UFC, Carlos Condit, powróci do octagonu 3 października, kiedy zmierzy się z innym weteranem Courtem McGee na wyspie Yas w Abu Zabi.
Będzie to pierwsza walka w 2020 roku zarówno dla Condita jak i McGee.
Ulubiony przez fanów Carlos Condit będzie chciał wymazać złą passę pięciu przegranych walk i zacząć wreszcie wygrywać , aby wrócić do ścisłej czołówki wagi półśredniej. Były tymczasowy mistrz ma serię przegranych, ale na rozpisce były wielkie nazwisk ; Robbie Lawler, Neil Magny i Demian Maia. Ostatnio Condit przegrał z innym weteranem UFC, ale nowicjuszem wagi półśredniej, Michaelem Chiesą, przez poddanie w drugiej rundzie.
Carlos Condit prawdopodobnie będzie tą walkę toczył w stójce czyli w swojej ulubionej płaszczyźnie , ponieważ jego przeciwnik z Abu Zabi, Court McGee nie odniósł zwycięstwa przez poddanie od 2010 roku . McGee ostatnio przegrał jednogłośną decyzją z Seanem Brady w październiku ubiegłego roku na UFC w ESPN: Reyes kontra Weidman. Podobnie jak Condit, McGee również ma passę przegranych dwóch walk z rzędu . Kto z nich uniesie ręke w geście triumfu do góry? Wkrótce się dowiemy!
Karte walk 3 października uświetni także była mistrzyni wagi koguciej UFC Holly Holm i Irene Aldana. Znajdą się również Germaine de Randamie, która zmierzy się z Julianną Pena i Benielem Dariushem z Charlesem Oliveirą.
[