Były rywal Adama Kownackiego został zastrzelony na oczach żony i trójki dzieci.

Nieprawdopodobna tragedia w Nowym Jorku. Danny Kelly, były rywal Adama Kownackiego został zastrzelony na oczach żony i trójki dzieci. Policja szuka sprawcy.

Amerykański bokser skrzyżował rękawice z Adamem Kownackim 16 stycznia 2016 roku. To Polak wówczas stawał do pojedynku w roli faworyta i pokonał swojego rywala na punkty, wygrywając trzynastą walkę w swojej karierze z rzędu. Dla Kelly’ego była to z kolei druga porażka.
 
Po walce z Polakiem Kelly stoczył jeszcze dwa pojedynki. Jeden z nich zakończył się zwycięsko. W 2019 roku były rywal Kownackiego okazał się lepszy od Nicka Kisnera.
 
Od tamtego momentu nie było większych wzmianek o Kellym. Jednak w poniedziałek dziennik „New York Post” poinformował, że 30-latek został zastrzelony.
Do tragedii doszło na drodze w Wigilię Bożego Narodzenia. W momencie, gdy Kelly zatrzymał swoje auto, ktoś z samochodu obok zaczął do niego strzelać. Pięściarz nie miał szans na przeżycie i zmarł na miejscu. Zginął na oczach swojej partnerki i trójki dzieci – w wieku 4, 7 i 9 lat. Najbliższym boksera nic się nie stało.
 
Policja postanowiła wezwać każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat strzelaniny, do zgłaszania się na komisariat. Oferowana jest nagroda w wysokości 25 tysięcy dolarów za informacje, które doprowadzą do aresztowania w tej sprawie.

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »