NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Były podwójny mistrz ONE zgadza się na walkę z Garrym Tononem

Garry Tonon udanie powrócił na zwycięską ścieżkę na początku 2023 roku. Amerykanin znalazł już kolejnego zawodnika, z którym chciałby zmierzyć się w oktagonie ONE.

Garry Tonon w ostatniej walce bardzo szybko wygrał z Johnnym Nunezem. Amerykanin jak to ma w zwyczaju, poddał kimurą swojego przeciwnika podczas walki MMA. Walka odbyła się na początku tego roku, ale Garry jest już gotowy na kolejną walkę. Podopieczny Danahera chciałby zawalczyć z Martinem Nguyen.Australijczyk o wietnamskich korzeniach to bardzo doświadczony zawodnik MMA. Zawodnik trenujący w Kill Cliff CF był podwójnym mistrzem ONE Championship w 2017 roku. Wygrał swoją walkę o pas mistrzowski w kategorii piórkowej, a potem został także championem wagi lekkiej. Ten pas musiał zwakować przez kontuzję, natomiast pas kategorii piórkowej bronił, aż do 2020 roku.

Ostatnie pięć walk to, aż 3 porażki i tylko 2 wygrane. W ostatniej walce wygrał z Leonardo Casottim przez jednogłośną decyzję sędziowską. Martin aktualnie ma rekord 15-6, a aż 10 wygranych zagwarantował sobie poprzez znokautowanie rywali!Mocny stójkowicz vs mocny grappler! Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej walki! Jeden i drugi zawodnik zgodzili się już na ten pojedynek!