Były pięściarz Stali Rzeszów ma problemy

Głośnym echem odbił się materiał Onetu poświęcony Zygmuntowi Kłosowi. Były pięściarz Stali Rzeszów zmaga się z wieloma schorzeniami, a dodatkowo na stare lata skazany jest na życie w urągających warunkach bytowych. Po szokującym materiale ludzie dobrego serca postanowili wspomóc byłego zawodnika Stali Rzeszów. W zbiórce, która prowadzona jest na remont jego domu udało się już zebrać ponad 79 tys. zł.

Historia Zygmunta Kłosa jest wręcz wstrząsająca. Karierę znakomitego boksera, który swoją dyspozycją w ringu potrafił porywać tłumy kibiców, brutalnie przerwała kontuzja. Jej skutki Kłos odczuwa to dziś. Ma problemy ze wzrokiem, chodzeniem, mówieniem i pamięcią, a dodatkowo został pozostawiony samemu sobie. Kłos nie może liczyć na wsparcie byłego klubu, a ze względu na swój stan zdrowia i niemożność podjęcia pracy, musi się utrzymać za skromną rentę w wysokości 1200 zł z ZUS-u.
Oprócz problemów zdrowotnych, z którymi boryka się były pięściarz, sen z powiek spędzają mu również warunki bytowe, w jakich przyszło mu żyć na stare lata. 60-latek mieszka bowiem w domu, który jest w opłakanym stanie, bez bieżącej wody, łazienki i z obskurną toaletą na zewnątrz. O jego dramatycznym losie w swoim obszernym materiale alarmował dziennikarz .
Materiał poruszył ogromną rzeszę czytelników i ludzi dobrego serca, którzy postanowili pomóc legendarnemu bokserowi, który znalazł się na życiowym zakręcie. W sieci trwa specjalna zbiórka, z której środki przeznaczone zostaną na remont domu 60-latka. Na jej koncie znalazło się już ponad 79 tys. zł.

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »