Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia – informuje „Super Express”. Pięściarz złamał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi.

Ostatnio dużo mówiło się o tym, że Krzysztof Włodarczyk może stoczyć pojedynek z Tommym McCarthym. Póki co jednak te plany kompletnie się zdezaktualizowały, bo pięściarz ma poważne problemy z prawem.

„Świat walk” podaje, że Włodarczyk został skazany za jazdę bez prawa jazdy na pięć miesięcy. Przekazano również, że rozpoczął już odbywanie kary.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »