NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Były chłopak Diletty Leotty walczy o życie po ciosie na treningu. Jest w śpiączce

Były chłopak Diletty Leotty walczy o życie. Pięściarz Daniele Toretto Scardina zemdlał w szatni po lekkim treningu. Media informują, że sportowiec przebywa obecnie w szpitalu i jest w śpiączce farmakologicznej. Przeszedł już pierwszą operację.

Daniele Toretto Scardina to włoski pięściarz, który w dorobku ma już mistrzostwo Europy w kategorii super średniej. Poza tym jest międzykontynentalnym mistrzem świata WBO. Jego doskonałą passę 20 meczów bez porażki przerwał dopiero w zeszłym roku weteran Giovanni De Carolis. Włoch jest dodatkowo znany z głośnego związku z dziennikarką DAZN Dilettą Leottą, z którą rozstał się w 2020 roku.

Włoskie media informują, że Scardina przebywa obecnie w szpitalu, gdzie walczy o życie. Portal „Il Giorno” podaje, że pięściarz miał otrzymać cios w głowę na treningu, po którym wydawało się, że wszystko z nim w porządku. Sportowiec normalnie opuścił ring i szedł w stronę prysznica. Ostatecznie jednak do niego nie doszedł. Włoch poczuł ból w uchu, a chwilę później w nodze i osunął się na podłogę w szatni. Świadkowie zdarzenia mają być zaskoczeni, gdyż trening tego dnia był wyjątkowo lekki.

Daniele Scardina zdaniem mediów miał doznać wylewu krwi do mózgu, po czym przeszedł pilną operację, a obecnie nadal przebywa w śpiączce farmakologicznej. Aktualnie trudno przewidzieć, jak skończy się cała sytuacja i czy sportowiec, będzie mógł kontynuować karierę. Po pojawieniu się pierwszych doniesień o poważnym urazie pięściarza, wyrazy wsparcia wysłała jego była dziewczyna Diletta Leotta. Dziennikarka zamieściła relację na Instagramie, gdzie napisała: „Forza Dani”, co można przetłumaczyć jako: „Trzymaj się Dani”.

Diletta Leotta przez wielu uważana za „najseksowniejszą dziennikarkę świata”. Od niedawna Włoszka związana jest z innym sportowcem – bramkarzem Lorisem Kariusem. Media z Półwyspu Apenińskiego twierdzą, że para jest bardzo zakochana, a Leotta „nigdy nie była tak szczęśliwa”. Okazuje się, że miłość do Włoszki może pomóc Niemcowi w rozwoju kariery. Jak informuje portal FCInterNews.it, istnieje szansa, że Karius trafi latem do Interu Mediolan. Powodem takiego ruchu ma być oczywiście jego związek z Leottą. 

AI Chatbot Avatar