Bombardier z Teksasu wróci do akcji na początku przyszłego roku.

Vergil Ortiz Jr (18-0, 18 KO) to wschodząca gwiazda wagi półśredniej i być może boksu zawodowego. Bombardier z Teksasu wróci do akcji na początku przyszłego roku.

 
23-latek w tym roku wystąpił tylko dwa razy, stopując Maurice’a Hookera (KO 7) oraz Egidijusa Kavaliauskasa (TKO 8). Nie ma konkretnej daty kolejnego pojedynku, ale zarówno on, jak i jego rywal, podpisali kontrakty na walkę – i tu cytat, „na początku roku 2022”.
 
 
 
A kto będzie jego przeciwnikiem? To niepokonany Michael McKinson (21-0, 2 KO), który w połowie sierpnia gładko pokonał Przemysława Runowskiego. Pojedynek pokaże współpracująca z Oscarem De La Hoyą i jego stajnią Golden Boy Promotions platforma DAZN.

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »