NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Bomba ostro o Parke!

”Scarface” w mocnych słowach wypowiedział się o Normanie ”Strominie” Parke.

Ostatni pojedynek Pawła spełnił oczekiwania i zapewnił wiele emocji. Skazywany na porażkę Bomba wygrał przez dyskwalifikację rywala w trzeciej rundzie. Nadmieńmy, że Bomba dominował w starciu z Mateuszem.

”Muran” od samego początku szukał obszernych ciosów i dochodził do głosu, ale wydawało się, że nie robi to większego wrażenia na przeciwniku. Bomba ciągle pracował licznymi niskimi kopnięciami – co było bardzo znaczące. Murański w późniejszym czasie był dwukrotnie liczony i wydawało się, że zaraz przegra przed czasem. Mateusz po kolejnym obaleniu – co oczywiście było zabronione został zdyskwalifikowany.

Paweł Bomba w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim w mocych słowach wypowiedział się o Normanie Parke.

-,,Była sytuacja z Parke. Coś do mnie powiedział, jak zbiłem Kałuskiego tę nogę mu rozwaliłem przed walką. Parke powiedział, że jestem frajer i u niego w rejonie by mnie za takie coś rozwalili. Ja powiedziałem, że Parke jest frajerem i na moim rejonie za to, że frajer nie dotrzymuje słowa. Dyma federację i jest je**** chorągiewą, byłby gwa**** w twarz. To samo mu od razu pocisnąłem. Nie miałem nic do niego, kibicowałem mu, ale nie znając genezy naszego konfliktu – wyzwał mnie. Za złą osobą stanął.”

Bomba ponadto został zapytany o potencjalne starcie z Parke. 

-,,Bez problemu. Po tej walce z Kasjuszem… Z Kasjuszem też się biłem przed walką z Najmanem, przyjeżdżał na sparingi, przygotować się. Trenowaliśmy wcześniej parę razy. Parke w boksie bardzo słabo się pokazał, Kasjusz moim zdaniem bardzo dobrze. Niby przegrał, ale moim zdaniem nie przegrał. On UFC i wszystko, a Kasjusz pijak i wy**** ma. Show me the money. Send mi location. Jest jedna rzecz, ja tej szmacie bym nie chciał dać walki, bo on dyma te wszystkie federacje. To jest jedyne czego bym nie chciał. Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. Ja bym nie chciał promować takich osób. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa.”