Będzie powrót Conora McGregora do UFC

Conor McGregor ostatnio przegrywa walki na potęgę. Co prawda mierzy się z samą czołówką UFC, to jednak nie jest w stanie wygrać od czasu pokonania Donalda Cerrone w styczniu 2020 roku, będącego już wówczas jedną nogą na sportowej emeryturze.

Po tamtej wiktorii Irlandczyk przegrywał z Khabibem Nurmagomedovowem i dwukrotnie z Dustinem Poirierem.

Ta druga walka z “Diamentem” skończyła się dla McGregora fatalnie. Irlandczyk doznał w niej złamania nogi, z czym ma walczyć aż do dzisiaj.

Mimo tego, jego menadżer Tim Simpson w programie The MMA Hour zapowiedział powrót Irlandczyka do UFC. Jednak powrót ten nie dojdzie do skutku w tym roku:

-,,Conor wciąż jest na dobrej drodze do dużego powortu w przyszłym roku. Jego noga wciąż się goi, uraz nie jest do końca wyleczony. Trochę jeszcze ma do zrobienia, ale już teraz trenuje jak szalony, dwa razy dziennie. Każdego dnia. Ma swój zespół – McGregor Fast Team, ma ludzi zajmujących się jego formą i zdrowiem, ma fizjoterapeutę, trenera od boksu, coacha. Trenuje ciężko, bardzo ciężko. Jest dzięki temu w niesamowitej formie. Musimy jednak poczekać na te ostatnie zaleczenia nogi i jak ona wróci do tego stanu, w którym powinna być, to Conor wróci.”

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »